-1033Gün -13Saat -23Dakika -59Saniye

Önemli Tarihler

* Bildiri sistemi kapanmıştır.
* Fotoğraf sergisi için fotoğraflar en geç 2 Ekim 2015 tarihine kadar Türk Hematoloji Derneği Ankara ofisine gönderilmelidir.
21 Ekim 2015 Çarşamba
Eposter Plazma No 1

Oturum Başkanları:
Bülent Antmen (Acıbadem Sağlık Grubu, Adana)
Mine Miskioğlu (Celal Bayar Üniversitesi, Manisa)

Konuşmacılar:
Hasan Mücahit Özbaş (Karadeniz Üniversitesi,Trabzon)
Erman Öztürk (Koç Üniversitesi Hastanesİ, İstanbul)
Ekin Kırcalı (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Mahir Kula
Canan Albayrak (Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun)
Akkız Şahin (Ege Üniversitesi, İzmir)
Dilvin Çelik Ateş (İnönü Üniversitesi, Malatya)
Ayça Koca Yozgat (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Selin Aytaç (Hacettepe Universitesi, Ankara)
Nadiye Akdeniz (Dicle Üniversitesi, Diyarbakır)

Eposter Plazma No 2

Oturum Başkanları:

Işık Kaygusuz (Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Leylagül Kaynar (Erciyes Üniversitesi, Kayseri)

Konuşmacılar:
Melda Cömert Özkan (Ege Üniversitesi, İzmir)
Gülşah Akyol (Erciyes Üniversitesi, Kayseri)
Fehmi Hindilerden (İstanbul Bilim Üniversitesi, İstanbul)
İpek Yönal Hindilerden (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Püsem Patır (Ege Üniverstesi, İzmir)
Ümit Yavuz Malkan (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Gürsel Güneş (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Melda Cömert Özkan (Ege Üniverstesi, İzmir)
Mustafa Merter (Ankara Üniversitesi, Ankara)

Eposter Plazma No 3

Oturum Başkanları:

Emel Gürkan (Çukurova Üniversitesi, Adana)
Tunç Fışgın (Medicalpark Hastanesi, İstanbul)

Konuşmacılar:
Didem Şahin (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Pınar Ataca (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Mehmet Sinan Dal (Dicle Üniversitesi, Diyarbakır)
Didem Torun Özkan (Okan Üniversitesi, İstanbul)
Nejat Akar (Özel Tobb Etü Hastanesi, Ankara)
Kemal Fidan (Selçuk Üniversitesi, Konya)
Orhan Kemal Yücel (Akdeniz Üniversitesi, Antalya)
Fergun Yılmaz (İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, İzmir)
Suar Çakı Kılıç (Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul)
Leyla Batmaz (Gazi Üniversitesi, Ankara)

Eposter Plazma No 4

Oturum Başkanları:

Meltem Kurt Yüksel (Özel Medicana International Ankara Hastanesi, Ankara)
Saadet Akarsu (Fırat Üniversitesi, Elazığ)

Konuşmacılar:
Müge Gökçe (Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Erden Atilla (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Deniz Kızmazoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)
Özlem Arman Bilir (Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara)
Mine Mumcuoğlu (LÖSEV-Lösante Kanser Araştırma ve Genetik Laboratuvarı)
Ozan Salim (Akdeniz Üniversitesi, Antalya)
Turan Bayhan (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Gürcan Dikme (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Mehmet Şevki Uyanık (Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sakarya)
Muhammet Maden (Trakya Üniversitesi, Edirne)

Eposter Plazma No 5

Oturum Başkanları:

Zümrüt Uysal (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Vildan Özkocaman (Uludağ Üniversitesi, Bursa)

Konuşmacılar:
Hava Üsküdar Teke (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir)
Ümit Yavuz Malkan (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Turgay UIaş (Harran Üniversitesi, Şanlıurfa)
Pınar Ataca (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Pervin Topçuoğlu (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Namık Özbek (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Uğur Demirsoy (Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli)
Ahmet Koç (TC S.B. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Ömür Gökmen Sevindik (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)
Osman Yokuş (İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)

 

22 Ekim 2015 Perşembe
Eposter Plazma No 6

Oturum Başkanları:
Osman Yokuş (Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Şebnem Yılmaz Bengoa (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)

Konuşmacılar:
Nuri Karadurmuş (Gata, Ankara)
Hava Üsküdar Teke (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir)
Ahmet Sarıcı (İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Neslihan Andıç (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir)
Erden Atilla (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Vildan Özkocaman (Uludağ Üniversitesi, Bursa)
Püsem Patır (Ege Üniversitesi, İzmir)
Selin Berk (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Bülent Kantarcıoğlu (İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul)
Uğur Şahin (Ankara Üniversitesi, Ankara)

Eposter Plazma No 7

Oturum Başkanları:

Sinem Civriz Bozdağ (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Aziz Polat (Pamukkale Üniversitesi, Denizli)

Konuşmacılar:
Ali Kutlucan (Selçuk Üniversitesi, Konya)
Ayşen Türedi Yıldırım (Celal Bayar Üniversitesi, Manisa)
Hanife Çetinkaya (Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Kıymet Aksoy (Çukurova Üniversitesi, Adana)
Şule Ünal (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Doğuş Türkyılmaz (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)
Duygu Bayır (Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ)
Koray Yalçın (Akdeniz Üniversitesi, Antalya)
Aslı Korur (Başkent Üniversitesi, Ankara)
Ertan Sal (Batman Bölge Devlet Hastanesi, Batman)

Eposter Plazma No 8

Oturum Başkanları:
İnci Alacacıoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)
Simten Dağdaş (Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara)

Konuşmacılar:
Hava Üsküdar Teke (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir)
Türkan Özdaş (Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, Kocaeli)
Emine Güçhan Alanoğlu (Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta)
Dilek Keskin (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Füsun Gediz (İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir)
Gürsel Güneş (Hacettepe Üniversitesi, Ankara)
Özkan Özdemir (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Tuba Hilkay Karapınar (Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir)
Çiğdem Gereklioğlu (Başkent Üniversitesi Adana Eğitim ve Araştırma Merkezi, Adana)
Hülya Yılmaz (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)

Eposter Plazma No 9

Oturum Başkanları:

Yusuf Baran (Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri)
Hüseyin Gülen (Celal Bayar Üniversitesi, Manisa)

Konuşmacılar:

Murat Özbalak (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Meletios A Dimopoulos (Atina Ulusal ve Kapodistrias Üniversitesi, Atina, Yunanistan)
Erden Atilla (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Selami Koçak Toprak (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Pınar Ataca (Ankara Üniversitesi, Ankara)
Meletios A Dimopoulos (Atina Ulusal ve Kapodistrias Üniversitesi, Atina, Yunanistan)
Elif Gülsüm Ümit (Trakya Üniversitesi, Trakya)
İrfan Yavaşoğlu (Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın)
Ipek Zeynep Durusu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara)
İbrahim Eker (Gata, Ankara)

Eposter Plazma No 10

Oturum Başkanları:

Vahap Aslan (Özel Ümit Hastanesi, Eskişehir)
Dilek Argon (Acıbadem Hastanesi, İstanbul)

Konuşmacılar:

Meltem Aylı (Ufuk Üniversitesi, Ankara)
Mehmet Can Uğur (İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir)
Ahmet Çınar (Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul)
Semiha Çalkaya (Gazi Üniversitesi, Ankara)
Mehmet Sezgin Pepeler (Gazi Üniversitesi, Ankara)
Mehmet Sezgin Pepeler (Gazi Üniversitesi, Ankara)
Ece Ulukal (Akdeniz Üniversitesi, Antalya)
Mehtap Bektaş (Şişli Florence Nightingale Hastanesi, İstanbul)
Fevzi Firat Yalniz (İstanbul Üniversitesi, İstanbul)
Ömür Gökmen Sevindik (Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir)