-2446Gün -13Saat -56Dakika -21Saniye

Önemli Tarihler

* Bildiri sistemi kapanmıştır.
* Fotoğraf sergisi için fotoğraflar en geç 2 Ekim 2015 tarihine kadar Türk Hematoloji Derneği Ankara ofisine gönderilmelidir.

41. Ulusal Hematoloji Kongresi, 21-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel Kongre Merkezi, Antalya’da düzenlenecektir. Bu dört gün boyunca kongre merkezinde kongre katılımcılarımızın eserlerinden oluşan bir fotoğraf sergisi yapılacaktır. Kuralları aşağıda yer alan sergiye eserleri ile katılmak isteyen değerli katılımcılarımızın 2 Ekim 2015 tarihine kadar eserlerini belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir.

Kurallar

  • Fotoğraflar siyah beyaz ve renkli baskılı olarak en az 18×24 cm ile en çok 50×50 cm. arasındaki boyutlarda olmalıdır.
  • Paspartulu olarak gönderilmesi arzu edilen fotoğraflar 50×50 cm boyutlarını aşmayacak şekilde hazırlanmalıdır.
  • Basılmış fotoğraflar sahipleri tarafından THD’nin Turan Güneş Bulvarı İlkbahar mah. 613 Sok. No:8 Çankaya/Ankara adresine, Aras Kargo firması ile ödemeli olarak gönderilebilir. Dijital teknik ile çekilmiş fotoğraflar media@thd.org.tr e-posta adresine ayrıca gönderilmelidir. Fotoğraflar en geç 2 Ekim 2015 tarihine kadar THD Ankara ofisine gönderilmelidir.
  • Gönderilen fotoğrafların çerçevelenmesi, sergiye hazır hale gelmesi, kongre merkezine transferi ve sergilenmesi THD tarafından sağlanacaktır.
  • Sergilenen fotoğraflar kongre sonunda sahipleri tarafından geri alınabilir.
  • Seçilmiş bazı eserler, eser sahibinin onayı olur ise kongre sonrası THD Ofisinde sürekli olarak sergilenecektir.