-2446Gün -15Saat -40Dakika -3Saniye

Önemli Tarihler

* Bildiri sistemi kapanmıştır.
* Fotoğraf sergisi için fotoğraflar en geç 2 Ekim 2015 tarihine kadar Türk Hematoloji Derneği Ankara ofisine gönderilmelidir.

Değerli Meslektaşlarım,

Ülkemizde hematoloji alanında yapılagelen en önemli organizasyon olan “Ulusal Hematoloji Kongresi”nin hazırlıklarına heyecan ile başladık. Kırkbirinci kongremiz bu yıl da çok önemli bilimsel aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu üzere, bu yıl da Avrupa Hematoloji Derneği (EHA) ortak oturumları ile EHA Kongresi’nin en dikkat çeken konu ve konuşmacıları bizlerle birlikte olacak. Ayrıca bu yıl iki yeni ilki gerçekleştirerek “The International Society for Laboratory Hematology (ISLH)” ve  “International Society of Hematology (ISH)” ile ortak oturumlar planladık ve bilimsel programı zenginleştirdik.

Kongre programımızda her zamanki gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından izlemek durumunda olduğu konularda eğitim oturumları yer alacak. Bunun yanı sıra, tecrübelerimizi paylaşacağımız sözlü sunum oturumları, poster tartışmaları, uydu sempozyumları ve uluslararası oturumlarda birbirinden değerli konuşmacılar bizlerle olacak.

  1. Ulusal Hematoloji Kongremizde Antalya’da buluşmak ümidiyle, en iyi dileklerimi sunarım.

Prof. Dr. Teoman Soysal

Türk Hematoloji Derneği Başkanı

Kongre Başkanı